Специфіка робочих моментів, напевно, будь-якої юридичної організації чи приватних адвокатів полягає в певних секретних тонкощах і деталях роботи. У тому випадку, якщо існує потреба в якісному кваліфікованому адвокаті знайти потенційних партнерів можна через Інтернет, де сьогодні їх присутньо чимало. Нерідко в сучасному світі дають про себе знати псевдо професіонали, які обіцяють за певну грошову плату зробити високоякісний адвокатський супровід чи представництво в суді. Це може бути адвокат по ДТП по оптимальним цінам чи інший подібний варіант. Вірити подібного роду юристам не завжди добре, адже, як показує практика, серед них, іноді, зустрічаються шахраї.
Завжди однаково важливо розуміти різницю між адвокатськими бюро та незалежними юристами, оскільки будь-який з даних варіантів володіє власними плюсами та мінусами. Звертаючись в адвокатське бюро, варто усвідомлювати, що вони являються лише посередником. Юридичний супровід, в такому випадку, може дещо бути завищеним в ціні. В той же час, досить багато незалежних кваліфікованих юристів, які мають широку клієнтську базу, також завищують вартість послуг.
Адвокат у кримінальних справах: аспекти вибору
У підборі адвокатського бюро варто лишатись максимально уважним, адже деякі з таких компаній не витрачають особливих зусиль на підбір професійних кадрів. Що стосується безпосереднього контролю реалізації адвокатського супроводу, також не завжди відводиться достатньо уваги. В результаті, клієнт може отримати недостатньо якісний юридичний супровід чи заповнення документів.
Як у випадку бюро, так і незалежних адвокатів, кінцева якість здійснення юридичного супроводу не завжди може бути високою. Тут завжди потрібно звертати увагу на репутацію адвоката. Простота вибору буде набагато вищою після огляду відгуків про юриста чи фірму.
Підшукати компетентного юриста:
- Наявність власного офісу у юриста є обов’язковою, адже це місце, де можна все обсудити в спокійній обстановці.
- В сучасному світі юрист повинен також мати свій особистий сайт, де зазначений його професійний досвід, спеціалізації тощо.
- Обов’язково варто завжди підписувати офіційний договір, де однією із основних умов буде зазначений алгоритм, формат та вид внесення вами винагороди за послуги адвокату.
- Обов’язковий практичний досвід. Цікавтесь у представника про його рівень компетенції, досвід у аналогічних справах, отримані результати, про кількість одночасно охоплених ним справ тощо.
- Обов’язково дізнавайтеся, чи функціонує адвокат самостійно, або ж в рамках певної юридичної компанії.
- Попросіть представника надати вам можливість поспілкуватися із тими минулими клієнтами, яким такий юрист надав допомогу.
- У випадку вибору юридичної компанії набагато нижчий шанс натрапити на неякісного виконавця. Краще все першочергово вивчити, щоб повторно не перероблювати роботу в майбутньому.
Стаття предоставлена ресурсом:https://zakon-advokat.com.ua/services/advokat-po-dtp-2/